Dárkové poukazy

Penzion Alfa

Zmodernizovaný Penzion Alfa nabízí kvalitní ubytování přímo na lázeňské kolonádě. Díky své poloze v centru lázeňského města Poděbrady je Penzion Alfa ideálním výchozím bodem pro poznávání historických a kulturních památek, pěší, in-line i cyklistické výlety a další vyžití v polabské nížině u řeky Labe. V ceně ubytování je zahrnuté internetové Wi-Fi připojení v celém objektu, káva a čaj v průběhu celého pobytu k dispozici zdarma.

Penzion Alfa

Pokoje

Oddechnout si můžete v 16ti komfortně zařízených pokojích s vlastní koupelnou. Na výběr je několik druhů pokojů, některé disponují balkónem a výhledem do lázeňského parku, jiné mají luxusní postele boxpring, které dopřejí Vašemu tělu maximální komfort. Pokoje dále disponují TV, lednicí, fénem a varnou konvicí. Vybrané pokoje vynikají realistickou noční oblohou, na které můžete najít hvězdy, souhvězdí a v rodinném pokoji i planetky. Všechny prostory i pokoje jsou nekuřácké. Hosté mohou za příplatek využít snídani do pokoje či služby wellness centra.

Parkování

Parkování aut v areálu pod uzamčením je zpoplatněno, v případě zájmu je nutné objednat parkování předem.

Wellness

Nechte se hýčkat ve wellness centru Penzionu Alfa, v oáze klidu a regenerace. V průběhu celého roku je hostům k dispozici masážní vodní lehátko Hydrojet a masážní křeslo Shiatsu. Nebo můžete vyzkoušet oblíbenou proceduru pro regeneraci těla i mysli - perličkovou různorodou přísadovou koupel s chromoterapií (léčbou barevným světlem). V nabídce jsou i různé druhy masáží, zábalů a kosmetické služby. Veškeré wellness procedury Vám zcela určitě zpříjemní pobyt v Poděbradech.

 

Fotogalerie z Penzionu Alfa

penzion_alfa_01
penzion_alfa_02
penzion_alfa_03
penzion_alfa_04
penzion_alfa_05
penzion_alfa_06
penzion_alfa_07
penzion_alfa_08
penzion_alfa_09
penzion_alfa_10
penzion_alfa_11
penzion_alfa_12
penzion_alfa_13
penzion_alfa_14
penzion_alfa_15
Poděbrady

Poděbrady

Poděbrady jsou lázeňské město ve Středočeském kraji v okrese Nymburk. Město se nachází v úrodné polabské nížině na řece Labi, necelých 50 km východně od Prahy u dálnice D11. Leží v nadmořské výšce 184–190 m n. m. Žije zde téměř 14 tisíc obyvatel.
Spa hotel FELICITAS

Spa hotel FELICITAS

Vyberte si ze široké nabídky wellness pobytů ve Spa hotelu Felicitas. Čeká na Vás komfortní ubytování a prvotřídní wellness procedury.