Dárkové poukazy

Lázeňský hotel Park

Lázeňský hotel PARK**** je nestátní zdravotnické zařízení jehož cílem je poskytnout každému to nejlepší pro jeho zdraví, tělo a mysl. Poskytované terapie jsou z oboru klasické i Ayurvedské medicíny zaměřené především na detoxikaci, ozdravení a omlazení organizmu, na posílení imunity, zbavení stresu a vyčerpanosti, k odstranění či zmírnění bolestí pohybového aparátu a k posílení činnosti srdce a oběhového systému.

Lázeňský hotel Park

K léčebným terapiím je využíván přírodní zdroj místní léčivé minerální vody a moderní přístrojové vybavení. K vysoké úrovni poskytovaných terapií přispívá i vysoká odbornost a profesionalita zdejších terapeutů.

Lázeňský hotel PARK**** je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku v krásném a klidném prostředí lázeňského města Poděbrad, vzdáleného cca 50 km východně od Prahy. Jedinečná poloha lázeňského hotelu zaručuje ideální možnosti regenerace a relaxace.

Lázeňský hotel PARK**** je moderní budova s 6 nadzemními a 1 podzemním podlažím, je vybavena plně bezbariérovým přístupem a výtahem. Lázeňský hotel nabízí ubytování v 56 dvoulůžkových pokojích, 5 apartmánech a 1 apartmánu pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Pokoje a apartmány jsou vybaveny připojením k internetu, telefonem, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na pokojích je možnost úplného zatemnění. V přízemí budovy je restaurace o kapacitě 108 míst a salonek až se 30 místy k sezení dle stolového uspořádání. V suterénu budovy a na nádvoří je po 14 parkovacích stáních.

Ayurvéda

Detoxikace a regenerace organismu je cesta ke zdraví, k aktivnímu životu a dlouhověkosti. V lázeňském hotelu poskytují léčebné terapie dle principů Ayurvédské medicíny – nejstaršího celostního medicínského systému ověřeného staletími a uznávaného světovou zdravotnickou organizací (WHO). Ayurvedské terapie jsou poskytovány kvalifikovanými Ayurvédskými terapeuty z Indie a Sri Lanky. Veškeré používané přípravky a oleje jsou originální, přírodní a nejvyšší kvality. K dosažení pozitivních výsledků je přizpůsobena i strava.

Kromě Ayurvedských jsou poskytovány též klasické léčebné a wellness terapie zaměřené na detoxikaci a regeneraci organismu, posílení imunitního systému, zmírnění či odstranění bolestí pohybového aparátu, posílení činnosti srdce a oběhového systému. Zručný tým terapeutů pracuje na vysokém stupni etiky a profesionality.

Lázeňské pobyty

Odpočinout si od pracovních povinností a stresu, vyléčit zdravotní potíže nebo nabrat síly při rekonvalescenci. Motivy, proč jezdíme do lázní, jsou různorodé a tomu se přizpůsobují i lázeňské programy. Dnes už se jejich nabídka neomezuje jen na klasické lázeňské pobyty, programy pro seniory či děti, ale zahrnuje také populární wellness programy. Ty jsou ušity opravdu na míru a vyzkoušet můžete třeba programy manažerské, antistresové, redukční, detoxikační nebo wellness & beauty a řadu dalších, které pro vás připravili v Lázeňském hotelu PARK**** v Poděbradech.

Díky využívání přírodních léčivých zdrojů je lázeňskou léčbu možné považovat za výrazně šetrnější k lidskému organismu než je léčba medikamentózní či radikální nevratný lékařský zákrok. Lázeňská léčba má prokazatelné výsledky zejména u stavů po těžkých onemocněních i operacích a u chronických onemocnění. Cílem lázeňské léčby je dokončit léčebný proces v návaznosti na péči v nemocnicích či odborných ambulancích. U chronických onemocnění je jejím cílem stabilizovat stav pacienta a průběh jeho nemoci.

Fotogalerie z Lázeňského hotelu Park

hotel_park_01
hotel_park_02
hotel_park_03
hotel_park_04
hotel_park_05
hotel_park_06
hotel_park_07
hotel_park_08
hotel_park_09
hotel_park_10
hotel_park_11
hotel_park_12
hotel_park_13
hotel_park_14
hotel_park_15
Poděbrady

Poděbrady

Poděbrady jsou lázeňské město ve Středočeském kraji v okrese Nymburk. Město se nachází v úrodné polabské nížině na řece Labi, necelých 50 km východně od Prahy u dálnice D11. Leží v nadmořské výšce 184–190 m n. m. Žije zde téměř 14 tisíc obyvatel.
Spa hotel FELICITAS

Spa hotel FELICITAS

Vyberte si ze široké nabídky wellness pobytů ve Spa hotelu Felicitas. Čeká na Vás komfortní ubytování a prvotřídní wellness procedury.